Hurom Ürünlerinin Performansı

Siz hangisini içmek istersiniz?

Doğal Tat Gerçek Besin

Besinlerinizi daha katkısız, daha çeşitli ve doğal halleri ile taze sebze ve meyvelerden elde etmenizi kolaylaştırıyoruz. Hurom, çiğ sebze ve meyvelerdeki enzimleri ortaya çıkarmasının yanı sıra, lif bileşiklerinin bağları arasındaki besinlerin de ortaya çıkmasını sağlar. Isıya maruz kaldığında tüm yararlı özelliklerini kaybeden enzimler ve C vitamini Hurom'un patentli akıllı vida teknolojisi ile korunur.

Meyve ve Sebze Tüketmek Neden Önemli

Meyve ve sebzeler çeşitli enzimler, vitaminler, fitokimyasallar, mineraller ve lif dahil olmak üzere hastalıkları önlemeye ve sağlığınızı korumaya yardımcı olduğu bilinen birçok besin değeri içerir.

Enzim

Enzimler sindirim, atık atılımı ve hastalık önleme dahil insan hayatını korumak için gerekli olan sayısız fizyolojik sürecin kritik biyolojik katalizörleridir.

Mineral

Mineraller fizyolojik süreçlerin kontrolünde ve sürdürülmesinde merkezi rol oynayan temel kimyasal elementlerdir.

Vitamin

Vitaminler organizmaların büyümesi, biyolojik
işlemlerini kolaylaştırması ve homeostazıyi sürdürebilmesi
için ihtiyaç duyduğu hayati besinlerdir.

Dietary fiber

Gıdaların sindirilemez bir bileşenini oluşturan
lifi tüketimi sayısız sağlık yararı sunar.

ANTOSİYANİN, BETA KAROTEN , LİKOPEN, LÜTEİN , İSOFLAVON....

Bitkiler çeşitli dış uyaranlara karşı kendilerini korumak için fitokimyasallar olarak bilinen kimyasal bileşikler üretirler.

Meyve ve Sebzeler Neden Hurom ile Sıkılmalı

Doğanın Bize Verdiği Sağlıklı Lezzetleri Keşfedin, Keşfettirin…

Hurom ile sıkılmış bir bardak sebze ya da meyve suyu çocuklarımızın sağlıklı ve doğru beslenmelerine ve doğru gelişmelerine katkı sağlayacaktır. Gelecek nesillerin daha sağlıklı, daha katkısız beslenmeleri için paketlenmiş gıdalar yerine doğanın bize verdiği sağlıklı lezzetleri keşfedin, keşfettirin.
0
0

Yeni Adres Ekle