Daha iyi, daha sağlıklı meyve&sebze suları yapmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz

Hurom da ısıya maruz kalma ve oksidasyon nedeniyle besin kaybı oluşmaz. Bileşenlerin tazeliğini korumak ve doğanın lezzetlerini keşfetmek için sürekli olarak yeni fikirler üretiyoruz. Yavaş Sıkma Teknolojimiz, bu çabaların bir sonucudur.

Yenilikçi bir sıkma yöntemiyle yeni olanaklar yaratmak

Hurom sıkacakları ile yapılan meyve sularının lezzetinin sırrı, Yavaş Sıkma Teknolojimizde saklıdır.
Meyve ve sebzeleri yüksek basınçta ve optimum dönme hızında sıkıştırarak besin kaybını en aza indirmek için tasarlanan Yavaş Sıkma Teknolojisi aslında insan çiğnemesini taklit eder. Yavaş Sıkma Teknolojisi besin değerlerini kaybetmeden tüm meyveleri , tüm sebzeleri kolaylıkla ve konforlu bir şekilde sıkabilmenize ve kuruyemişlerden süt yapabilmenize olanak sağlar.
 • Vida Çiğnemeyi taklit et
  besin değerini koru !

  Vida, sıkım esnasında sebze ve meyvelerin hızla kesen bıçakların oluşturduğu ısı ile meydana gelen besin kaybını en aza indirmenin anahtarıdır . Akıllı vida ile sıkılan meyve ve sebze düşük dönme hızlarında kayıpsız bir şekilde sıkılır.
 • Filtreleme / Süzme İstersen posalı, istersen pürüzsüz!

  İnce süzgeç ile pürüzsüz , Kalın süzgeç ile daha kıvamlı ve yoğun sular elde edebilirsiniz. Hurom filtreleme yöntemleri ile tüm meyveleri ve sebzeleri sıkmanıza olanak sağlar.
 • Süpürücü / Karıştırıcı Doğanın tüm renklerini karıştırın!

  Hurom un yavaş karıştırma yöntemi , farklı meyve ve sebzelerden daha iyi bir karışım ,kuruyemişlerden daha yoğun sütler yapmanıza olanak sağlar.

01. Teknoloji – Vida

Besin Koruma Bilimi: Vida Geleneksel sıkıcılarda kullanılan sistem seri bıçaklamadır (ort 1500dev/dk) ve sıkım esnasında oluşan ısı, meyve veya sebzenin yapısını, tadını, kokusunu ve en önemlisi besin değerlerinin neredeyse tamamını yok eder.
Hurom geleneksel sıkıcıların aksine patentli Akıllı Vida Teknolojisi ile çok yavaş dönerek (43 RPM) insan çiğnemesini taklit eder. Sıkılan sebze ve meyvelerin bütün besin değerlerini korur, tadını, kokusunu ve rengini değiştirmez.
43RPM

02. Teknoloji - Süzme / Filtreleme

İstersen posalı, istersen pürüzsüz Süzme işlemi genel performansta çok önemlidir. Hurom'da kullanılan ince süzgeci 0.3mm'lik delikleri ve içten dışa artan kalınlığı ile pürüzsüz meyve ve sebze suları elde etmenizi sağlar.

Daha yoğun sebze&meyve suyu hazırlamak ve smoothie yapmak için kalın süzgeçi tercih edebilirsiniz.

Süzgeçler yüksek basınçlara dayanıklı paslanmaz çelik ve polieterimid'den (PEI) üretilmiştir. Böylece badem, ceviz gibi bir çok sert besini sıkmaya da olanak sağlar.

03. Teknoloji – Süpürücü / Karıştırıcı

Doğanın tüm renklerini karıştırın ! Süpürücü sadece 17 dev/dk dönüş hızı ile farklı meyve ve sebzelerin dokusuna zarar vermeden, homojen ve doğal meyve&sebze suları hazırlamanıza olanak sağlar.

04. Teknoloji - Kontrol Kolu

Yeni bir fikir: posa kontrolü sizde Yeni geliştirilen kontrol kolu ile posa çıkışını kontrol ederek farklı malzemelerden farklı ürünler (posalı/posasız) elde edebilirsiniz. Kontrol kolu her zaman istediğiniz dokuda sebze&meyve suları yapmanıza olanak sağlar.

05. Teknoloji - Meyve Suyu Kapağı

Ek bir kolaylık ve avantaj ! Meyve suyu kapağı kapalı konumda iken süpürücüye yardım olarak sıkılan meyve ve sebzenin birbirleri ile karışmasına , elde edilen meyve suyunun dokusunun daha homojen olmasına , oksidasyonun daha da azaltılmasına ve doğal olarak lezzetin artmasına neden olur.

Meyve suyu kapağı ayrıca, çok bileşenli meyve suları, smoothie ve yemiş sütleri gibi çeşitli diğer içeceklerin daha iyi karışmasına olanak sağlar.

06. Teknoloji - Motor

Sessiz ve güçlü !
Son teknoloji AC motor
Üstün (AC) motor teknolojisi ile Hurom minimum ses ile maksimum performans sağlar.

Neredeyse hiç ses çıkarmayan Hurom un özel motorları dünyada uzun ömürlü olması ve dayanıklılıkları ile tanınmaktadır.
0
0

Yeni Adres Ekle