H100S Katı Meyve Sıkacağı

19,000

Sağlıklı meyve ve sebze suyu hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni nesil patentli soğuk sıkım teknolojisi sayesinde Hurom H100 ile sebze-meyve suyu sıkabilir, çeşitli dondurmalar yapabilir ve smoothieler hazırlayabilirsiniz.

Karşılaştırma
GTIN: 0857332104019 Stok kodu: HRMKMS1H100SK Kategoriler:

sss sablonu

Hurom’un kolay serilerinden olan H100s, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde taze, yüksek kaliteli meyve suyunun tadını çıkarmasını sağlayarak, kullanması ve temizlemesi için mümkün olan en uygun  şekilde tasarlanmıştır.

Meyve suyu sıkma rutininizin sıkıcı ve zaman alan bulaşık yıkama kısmını ortadan kaldırın. Hurom’un Easy Series’in yeniden tasarlanmış süzgeçleri ile zahmetli ovma ihtiyacını ortadan kaldırarak, meyve sıkacağınızı sadece akan su altında durulayarak kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde temizlemenize olanak tanır. Bu kadar kolay!

Hurom’un inovasyonuyla yeni bir yaşam tarzını keşfedin.Devrim niteliğindeki Hurom slow juicer H100s, malzemelerin taze tadı ve besin değerini korur ve kolay ve eksiksiz temizlik ve basit montaj sunar.Hurom’u günlük rutininizin önemli bir parçası yapın.

Hurom H100s Easy Serisi

İnce, Basit, Güçlü Sadelik her şeydir. H100s Easy Serisini, evde meyve sıkma deneyiminizi bir üst düzeye çıkarmak amacıyla, kolaylık ve basitliği göz önünde bulundurarak tasarladık. Daha ince, alan dostu ve şık bir tarzda tasarlanan Hurom H100s Easy Serisi, ait olduğu yere doğal bir şekilde uyum sağlayarak mutfağınıza da canlı bir dokunuş katacak.

Yavaş Sıkım Teknolojisi

H100s, Hurom’un patentli Yavaş Sıkma Teknolojisi ile insan çiğnemesi taklit edilerek meyve ve sebzeler sıkılırken vida yavaşça dönüp sürtünme ısısını minimumda tutar. Bu sayede besin değerleri, vitamin ve enzimler ile  meyve ve sebzelerin  doğal tatları en üst düzeye çıkarılmış olur.

Ek bilgi

Ağırlık 5.4 kg
Boyutlar 210 × 224 × 471 cm
SSS Teknolojisi

Diva Vida Teknolojisi – Kolay kullanım

Hazne Kapasitesi

350 ml

Motor Hızı

43 rpm

Kullanım Süresi

30 Dk. Kadar Sürekli

Güç Tüketimi / Frekans / Voltaj

150W / 50-60 Hz / 100-230 V

BPA Free / Ekolojik Ürün

Evet

Aksesuarlar

Meyve ve Sebze Suyu Sıkma Aparatı, Smoothie Aparatı

Kapasite

700 ml Dolduktan Sonra Yıkanır

Üretim Yeri

Güney Kore

Teknoloji / Üretim Yılı

2020 / 2022

Kablo Uzunluğu

1.4 Metre

Garanti

2 Yıl Yedek Parça, 10 Yıl Motor

Kutu İçeriği

Motor, Ana Gövde, Dev Besleme Bölümü, İç Süzgeç, Meyve Sebze Suyu Sıkma Aparatı, Smoothie Aparatı, Vida, İtici, Temizleme Fırçası, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi

Neler Yapabilirim

Sebze ve Meyve Suyu Sıkar, Dondurma ve Smoothie Yapar

Süpürücü Hızı

Yok

Ürün Yorumları

Henüz Herhangi Bir Değerlendirme Bulunmamakta.

“H100S Katı Meyve Sıkacağı” Ürünü Hakkındaki ilk Yorumu Yapabilirsin;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


H100S Katı Meyve Sıkacağı Kullanım Kılavuzu