Hurom Global

Hurom'un Anlamı

İngilizce’den human (insan) ve Korece’den ii-rom (yararlı) kelimelerinin birleşiminden oluşan Hurom, insan için yararlı anlamını taşıyan bir kelimedir.

Doğaya Yakın

Doğaya Daha Yakın, İnsanlara Daha Yakın

Teknolojilerimizin temel vurgusu sağlıktır.
Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için büyük miktarlarda taze meyve ve sebze tüketmenin çok önemli olduğu yaygın bir gerçektir, ancak önerilen günlük besin alımını karşılamak birçok insan için zordur. Burada meyve suyu sıkmak hayati bir rol oynayabilir; meyve ve sebzeleri meyve suyu olarak tüketerek, sağladıkları besinlerin daha fazlasını alabiliriz.

Kurucumuz ve başkanımız Youngki Kim, insanların doğayı en saf haliyle hayatlarına dahil etmenin bir yolunu keşfetmelerine yardımcı olmak istedi. İnsanların bitkilerden besin maddelerini Hurom’u bulmasına yol açan daha etkili ve doğal yollarla tüketmelerine yardımcı olmak için yeni fikirlerin peşindeydi.

Bilim Tarafından Yaratıldı

Hurom: Doğanın Doğuşu, Bilim Tarafından Yaratıldı

Başkan Kim, meyve suyunun besin içeriğini en üst düzeye çıkarmak için oksidasyon ve besin kaybını önlemek ve meyve ve sebzelerin tohumlarını ve kabuklarını kullanmak için birçok yolla karşılaştı. Mükemmel sıkma yöntemini bulmak için birçok başarısız girişimden sonra, en iyi yolun malzemeleri yüksek basınçta yavaşça sıkmak olduğunu fark etti.

Daha sonra Hurom’un taze meyve ve sebzelerin besinlerini, lezzetlerini ve aromalarını korumak için bir burgu kullanan Slow Squeeze Teknolojisini geliştirdi ve patentini aldı. Ayrıca, yavaş dönme motoru, ev kullanımı için ideal olmasını sağlayacak şekilde minimum gürültü üretecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu, doğal diyetlere daha kolay bir yaklaşım arayışında geliştirilen yeni bir meyve sıkacağı olan Hurom yavaş meyve sıkacağı yaratma hikayesidir.

İnsanlara Fayda Sağlayan

İnsanlara Fayda Sağlayan Bir Teknoloji

İnsanları doğaya yaklaştırmak ve doğal beslenmenin sağlık yararlarını keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla yeni teknolojiler geliştirmeye başladık. Bizi meyve ve sebzeleri parçalayarak sıkmaktan, yavaş meyve sıkacağının gelişimine götüren ve mümkün olduğunca çok besin maddesini korumamıza izin veren fikrin oluşması 40 yılı aşkın süre sonunda gelişti. Yavaş sıkacaklarımız, oksidasyon ve motordan ısıya maruz kalmanın neden olduğu besin kaybını önler, bu nedenle bu kullanımı kolay sıkacaklar, lezzetli bir bardak sağlıklı meyve suyu yapmak için mükemmeldir.

Doğanın En Saf Hali

Doğanın En Saf Hali

Başkan Kim, ürünlerinin insanların sağlığını iyileştirmelerine yardımcı olacağını umuyordu. Genç yaşlardan itibaren bitkisel ilaçların etkinliğini deneyimledikten sonra, gıdanın besin içeriğini en üst düzeye çıkarmanın sağlığı iyileştirmenin anahtarı olduğuna inanıyordu. Taze meyve ve sebzeler, enzim, vitamin, fitokimyasal, mineral ve lif içerikleriyle hastalıkların önlenmesine ve sağlığının korunmasına yardımcı olan besin maddeleri bakımından zengindir. Bir şirket olarak, insanların doğrudan doğadan türetilen her türlü besini tüketmelerine yardımcı olacak yeni, etkili yollar bulma konusunda her zaman tutkulu olduk.

Biyo Gıda Araştırma Merkezi

Hurom Biyo-Gıda Araştırma Merkezi

Hurom Biyo-Gıda Araştırma Merkezi, insanların beslenme alışkanlıklarını geliştirmelerine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak amacıyla, beslenmenin etkinliğini doğrulamak için testler yapar, tarifler geliştirir ve sağlığın korunmasında suyun rolü hakkında çeşitli çalışmalar yapar.

Hurom Ürün Laboratuarı

Hurom Ürün Laboratuvarı

Hurom Ürün Laboratuvarı, tüm çalışmalarını insanlığa fayda sağlamak için yeni yollar bulma konusunda titizlik ile yürütmektedir. En iyi meyve sularını mümkün kılmak için ürünlerimizi geliştirmek ve değerlendirmek konusunda kendi patentli teknolojilerini kullanır. Her gün, laboratuvar kendini tüm dünyadaki insanların sağlığını iyileştirmeye yardımcı olacak yollar bulmaya zorluyor.

Hurom Global

1974'ten beri Her şeyden önce sağlık

Hurom, insanlığın çıkarlarını gözeten bir şirket. Bu nedenle sağlığı geliştirmeyi amaçlayan teknolojiler ve ürünler geliştirmek, Hurom'un temel felsefesine olan bağlılığımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Hurom yavaş meyve sıkacağı ötesinde çok çeşitli mutfak aletleri üreterek, insanları en iyi malzemeleri kullanarak kendileri için yiyecek hazırlamaya ve Hurom tarafından mümkün kılınan% 100 ev yapımı sebze&meyve suyu içmeye teşvik ederek insanlığın sağlığına ve refahına daha fazla katkıda bulunmayı planlıyoruz.

Youngki Kim - Kurucu ve Başkan