fbpx

Kullanıcı Yorumları

Hurom ailesi ile artık 4 yıldır tanışıyoruz, Hurom slow juicer ilk alacağım zaman çok araştırdım, almaya karar verdim ve Hurom ailesini birkaç kez arayarak onlara danıştım. Bora Bey sağ olsun bana detaylı bir şekilde açıklamaları yaptı ve modeli seçmemde yardımcı olmuştu. 4 yıldır sorunsuz olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Bu sene ise bir model daha aldım Hurom H200 modeli, onu da severek kullanıyorum. Hurom ailesine ve verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Maria Öneş

Yaklaşık 3 yıldır Hurom kullanıcısıyım. Benim birinci tercih sebebim bıçak değmeden sebze suyu elde edebilmekti. Çünkü bıçak değdiği anda sebze ve meyvelerde oksidasyon hızlanıyor. Hurom sayesinde birkaç dakikada sebze suyum hazır. İstersem dondurma ve bitkisel süt ile öğünlerimi renklendiriyorum. Beslenmesine önem veren ve keyif yapmayı seven herkese gönül rahatlığıyla öneririm. Sebze sularının yanı sıra leziz kokteyllerle de soframız şenleniyor. Bu teknolojiyle bizi buluşturduğunuz için canı gönülden teşekkür ediyorum.

Fatma Buse Günhan

Sağlıklı beslenme deyince benim mutfağımın olmazsa olmazı Hurom cihazlarıdır .Kullandığım tüm cihazlar ev tipi görüntüsünde; ama endüstriyel yüksek kapasitedeki tek marka diyebilirim. Ayrıca servis saatleri dışında ve hafta sonu, tatillerde bile destek veren özverili ve dinamik bir firma 👍 Tebrikler.

Numan Ünsal

2013 yılında ilk kullandığım model Hu-500’den sonra HZ Alpha ve GI Chef modelleri mutfağımızın vazgeçilmez ekipmanları. Hurom Türkiye temsilcileri her soruma ve sorunuma anında yanıt vererek, evimize kadar gelerek her defasında çözüm odaklı ve güler yüzle yanımızda oldular. Hurom verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden, marka değeri yüksek ve en önemlisi size sağlığınızı kazandıran, pratik kullanımı ve temizlenmesi ile vaktinizinde kıymetinin farkında doğa dostu bir yardımcıdır.

Deniz Kurt