HAA Alpha Sıkça Sorulan Sorular

HAA Alpha Sıkça Sorulan Sorular

Smoothie: Muz, avokado ve çilek gibi yoğun kıvamlı meyve ve sebzeleri smoothie haline getirir. 

Bitkisel Süt: Badem, fındık, kaju gibi çiğ yemişlerden sütler elde edebilirsiniz.

Dondurma: Meyveleri dondurarak hazırlanan ev yapımı dondurma.

Klasik Alpha serilerinde üç farklı süzgeç bulunur. Pürüzsüz meyve ve sebze suları için İnce Süzgeç, daha yoğun ve posalı karışımlar elde etmek için Kalın Süzgeç ve ev yapımı sağlıklı dondurmalar için de Dondurma Aparatı.

HAA Alpha modelini 30 dakika aralıksız kullanabilirsiniz. Her 1 litrede bir ürünü yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. 30 dakika sonunda sıkma işlemine devam etmek için cihazı minimum 5 dakika dinlendirmelisiniz.

HAA Alpha ile bir seferde 1 litre sebze ve meyve suyu elde edebilirsiniz. Çok lifli ve su miktarı az olan sebzelerde 500ml. sonra ürünü yıkamanız önerilmektedir.

HAA Alpha’nın genişliği 23,6cm, derinliği 20,5cm ve yüksekliği 40,7cm’dir. Mutfakta çok az yer kaplar. Ürün ağırlığı ise 5,4kg’dır.

Sıkma işlemi bittikten sonra hazne içindeki parçaları çıkartıp, elde yıkama işlemini yapın.

Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. HAA Alpha sadece 120sn.’de temizlenir.

Cihazı doğru olarak monte ettiğinizden emin olun. Cihaz kontrolünüzden sonra hala çalışmıyorsa müşteri ilişkileri yetkilisini arayın.

Hazne üzerindeki mandal posa kontrolünü sağlar. İnce süzgeç kullanılırken yarı açık, smoothie ve dondurma yaparken mandal kapalı konumda kullanılır. Motor üzerinde iken mandal tam açık konuma gelmez. Açık konumu temizlik esnasında, hazne altındaki posanın çıkışına yardımcı olmak için tamamen açılır.

Klasik seri HAA Alpha 120 saniye gibi kısa bir sürede temizlenir.

Yeni nesil HAA Alpha’da Mat Gri ve Mat Gece Mavisi rengi alternatifleri bulunmaktadır.

HAA Alpha teknolojisi 2018’de geliştirilmiştir. Üretim günümüzde devam etmektedir.

Kutudan motor, ana hazne, besleme bölümü, ayıraç, ultem vida, ince süzgeç, kalın süzgeç, dondurma aparatı, temizleme fırçası (2 adet), meyve sebze suyu kabı, posa kabı, itici, kurutucu stant, kullanım kılavuzu, tarif kitabı ve garanti belgesi çıkmaktadır.

HAA Alpha ürünü 10 yıl motor, 2 yıl yedek parça garantilidir.