fbpx
M100 Sıkça Sorulan Sorular

M100 Sıkça Sorulan Sorular

  • Meyve ve Sebze Suları: Su içeriği olan tüm sebze ve meyveler.
  • Bitkisel Süt: Badem, kaju, fındık gibi çiğ yemişlerden elde edilen sütler.
  • Smoothie:Meyve ve sebzelerin, tahıllarla ve buzla karışımı.
  • Dondurma: Meyveleri dondurarak hazırlanan ev yapımı dondurma.
  • Buzlu Karışımlar ve Buz Kırma
  • Öğütme – Kırma – Parçalama
  • Sıcak Çorba

Hem bir Slow Juicer hem de bir Blender olan M100, iki ayrı sistemle çalışır. Slow juicer kısmında ana süzgecin yanında ince ve kalın süzgeçler vardır. Blender kısmında ise 2lt kapasiteli blender haznesi mevcuttur.

M100 modelini 30 dakika aralıksız kullanabilirsiniz. Her 1lt’de bir ürünü yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. 30 dakika sonunda halen sıkma işlemine devam etmek istiyorsanız minimum 5 dakika beklemelisiniz. Blender haznesi kullanımında süreler otomatik olarak belirlenir.

M100 ile bir seferde 1,4lt. sebze ve meyve suyu elde edebilirsiniz. Çok köklü, lifli ve su miktarı az olan sebzelerde 700ml sonra ürünü yıkamanızı tavsiye ederiz. Blender haznesi 2 litredir.

M100 büyük işler başarmasına rağmen oldukça az yer kaplar. M100 Juicer kullanıldığında genişlik 24.6cm, derinlik 29.6cm ve yükseklik 49cm’dir. M100 Blender kullanılırken, genişlik 18.6cm, derinlik 29.6cm ve yükseklik 52.8cm boyutlarındadır. M100 kutu ağırlığı 14kg’dır.

Sıkım yaptıktan sonra hazne içindeki parçaları çıkarın ve elde yıkayın. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. M100 juicer bölümü sadece 45 saniyede temizlenir. Blender kısmı için hazneye 3/1 oranında su koyun, tercihen deterjan ekleyin ve temizleme düğmesine basın. 55 saniye sonra tertemiz blender aparatınızı kurutmaya bırakın.

Cihazı doğru olarak monte ettiğinizden emin olun. Cihaz halen çalışmıyor ise müşteri ilişkileri yetkilisini arayın.

M100 juicer 45 saniyede, Blender 55 saniyede kolayca temizlenir.

M100’de tek bir renk mevcuttur. Metalik Gri.

M100 teknolojisi 2022 yılında geliştirilmiştir. Üretim günümüzde devam etmektedir.

Motor, ana hazne, dev besleme bölümü, ultem vida, iç süzgeç, meyve sebze suyu aparatı, smoothie aparatı, temizleme fırçası, meyve sebze suyu kabı, posa kabı, blender haznesi, itici, kullanım kılavuzu, tarif kitabı kutu içeriğidir.

M100 10 yıl motor , 2 yıl yedek parça garantilidir.