Hurom Slow Juicer Ürünleri

  •  
  •  

  Klasik Seri Hurom GI Chef

  7450.00
  Satın Al
  Ürün Karşılaştır
  Ürünü İncele
  •  

  Kurumsal Profesyonel Seri Hurom HW

  29000.00
  Satın Al
  Ürün Karşılaştır
  Ürünü İncele
  •  
  •  

  Klasik Seri Hurom HA-A Alpha

  7850.00
  Satın Al
  Ürün Karşılaştır
  Ürünü İncele
  •  

  Kolay Seri Hurom H100S

  8850.00
  Satın Al
  Ürün Karşılaştır
  Ürünü İncele
  •  

  Kolay Seri Hurom H200

  9850.00
  Satın Al
  Ürün Karşılaştır
  Ürünü İncele

Hurom Modelleri ve Sıkacaklar İle İlgili Bilgiler

Yavaş sıkım katı meyve sıkacağı nedir?

Yavaş sıkım presi protein, enzim ve vitamin değerini koruyarak meyve ve sebzelerinizin suyunu sıkarken posalarının içinde minimum su bırakmayı hedefler. Dünyanın en iyi yavaş sıkım katı meyve ve sebze sıkacağı Hurom, bu alanda teknolojisi ve ürünleri ile ödüller kazanmıştır.

Yavaş sıkım teknolojisi nedir?

Yavaş sıkım teknolojisi, hızlı çalışmakta olan ve bu şekilde meyve/sebzelerin içinde bulunan enzimlerin kaybolmadan sağlıklı bir şekilde tüketilmesini sağlamaktadır. Gelişmiş Hurom Slow Juicer teknolojisi ile tanışmak için tıklayın.

Katı meyve sıkacağı ile neler sıkılır?

Katı meyve sıkacakları ile yapabileceğiniz onlarca tarif var. Hem sağlıklı besleneceğiniz hem de serinleyeceğiniz tarifleri “Detoks ve Smoothie Tarifleri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Katı meyve sıkacağı alırken neye dikkat etmelidir?

Katı meyve sıkacağı alırken sahip olduğu teknik özellikleri en iyi şekilde değerlendirerek katı meyve sıkacağı almak yararınıza olacaktır. Önemli ayrıntılar:

 • Motor gücü
 • Meyve giriş alanın büyüklüğü
 • Filtre delikleri
 • Garanti süresi

Hangi Hurom modelini almalıyım?

Eviniz için hangi Hurom yavaş meyve sıkacağını seçeceğinizden emin değil misiniz? Bu Hurom yavaş katı meyve sıkacağı satın alma rehberi, ideal meyve sıkacağınızı seçmek için farklı modeller ve temel özellikler arasında karşılaştırma yapmanıza yardımcı olacaktır.

Klasik Seri

Klasik Hurom deneyimini ve meyve suyu sıkma performansını sağlayan zamansız bir model. Patentli Yavaş Sıkıştırma teknolojisi ile donatılmış, daha fazlasını istemenizi sağlayan en iyi ve en kaliteli meyve suyunu üretme garantisi verilmektedir! Klasik seri aynı zamanda sağlıklı, doğal meyve şerbeti ve dondurma yapmak için bir dondurma süzgeciyle birlikte gelir ve size aralarından seçim yapabileceğiniz bir çeşitlilik sunar. Hurom teknolojisinin eşlik ettiği bu sofistike ve benzersiz tasarım, size ve mutfağınıza en uygun olacaktır. Klasik Seri modellerimiz: Hurom GI Chef ve Hurom HA-A Alpha

Premium Seri

Modaya uygun ve şık görünümüyle, bu yavaş meyve sıkacağı mutfağınızda özleyemeyeceğiniz zarafeti yansıtıyor! Ek olarak, akıllı hazne tasarımı, karıştırma çubuğunun malzemeleri elle eğmeden yerleştirdiği ve hazırladığı tek aşamalı bir meyve suyu ekstraksiyonu sağlar - bu da her damla Hurom suyunu almanızı sağlar. Bu, günlük rutininizde dakikalar kazandırarak meyve suyunu yaşam tarzınıza dahil etmenizi kolaylaştırır. Premium Seri modelimiz: Hurom HZ Alpha

Basic Seri

Basicl yavaş katı meyve sıkacağı, tüm Hurom işlevlerini ve teknolojisini paranın karşılığını veren ve kompakt bir pakette içerir. Bu meyve sıkacağı, ilk kez kullanılan meyve sıkacakları için idealdir ve yüksek kaliteli soğuk preslenmiş meyve suyu sunar, bu parça ile asla yanlış gidemezsiniz. Basic Seri modellerimiz: Hurom HP

Kolay Seri

Kolay Yıkama ve Kolay Montaj işleviyle tasarlanan katı meyve sıkacağı, sadece 2 dakikada temizlemenin en kolay yolunu sunar. Bu kolay temizleme ve yeniden birleştirme işlemi, meyve suyu sıkmayı sizin için zahmetsiz ve rahat hale getirir!

Ek olarak, Hurom Kolay Serisi mega boyutlu besleme hunisi ve kendi kendine kesme işlevini içerir. Sadece 3 bütün elmayı aynı anda yerleştirin ve meyve sıkacağımız sizin için işi yapsın!

Kolay temizlenen meyve sebze sıkacağı modelleri

Katı meyve sıkacağı en az kaç watt olmalı?

Günümüz Hurom teknolojisi ile bir katı meyve sıkacağının verilmi çalıştırabilmesi için 150 Watt yeterlidir.

Meyve sıkma makinesi nasıl temizlenir?

Katı meyve sıkacağı temizlemek için, cihazdaki kolu yarı kapalı konuma getirin ve kalan posayı çıkarmak için suyu geçirin. Lavaboda daha kapsamlı bir temizlik için kolu tamamen açmak üzere "AÇIK" konumuna getirin.

Alpha Yavaş Meyve Sıkacakları

En yeni Alpha teknolojimiz, şık ve yeni bir tasarıma, optimize edilmiş meyve suyuna, daha kolay temizlemeye ve bazılarının dondurma yapma becerisine sahiptir.

Kolay Temizlenen Meyve Sıkacakları

Ürünlerimizin meyve suyu sıkma mekanizmasını kökten değiştirdik ve süzgeçleri küçük deliklerle ve yivli süzgeçlerle değiştirdik. Temizlik zahmeti olmadan meyve suyu sıkmanın tadını çıkarın.

Yatay Yavaş Meyve Sıkacakları

Kereviz, yeşil yapraklı sebzeler ve kök sebzeleri sıkmak için optimize edilmiş olan Yatay Yavaş Meyve Sıkacaklarımız her türlü yeşil meyve suyu yapmak için mükemmeldir.

Klasik Yavaş Meyve Sıkacakları

Klasik en çok satan ürünlerimiz ve eski favorilerimizdir. Bu meyve sıkacakları birçok tasarım ödülü kazandı.

Kişisel Yavaş Meyve Sıkacakları

Bu kompakt ve şık meyve sıkacakları ile tüm temel meyve sıkma ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Yüksek Hızlı Karıştırıcılar

Paslanmaz çelik kasalar, Hurom profesyonel sınıf, yüksek hızlı karıştırıcılar uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Yavaş Meyve Sıkacağı Aksesuarları

Hava geçirmez kavanozlar dahil ekstra eklentilerimizle Hurom katı meyve sıkacağınızla daha fazlasını yapın.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştır
0
0

Yeni Adres Ekle