fbpx

H300E Katı Meyve Sıkacağı Titanyum Gri

(1 müşteri değerlendirmesi)

27,000

Yeni vida teknolojisi ile aparat değiştirmeden, kesmeden, hazırlık yapmadan kolayca sağlıklı meyve sebze suları, bitkisel süt, smoothie ve sağlıklı dondurma hazırlayabilirsiniz. 40 sn.de temizleyebileceğiniz yeni Hurom H3OO E ile teknolojinin ve rahatlığın tadına varın!

Stokta yok

Karşılaştır
GTIN: 0857332104014 Stok kodu: HRMKMS1H300EG Kategoriler:

sss sablonu

Ürüne Genel Bakış

Hurom’un H300e Soğuk Pres Meyve Sıkacağı ile yepyeni bir katı  meyve sıkma deneyimi yaşayın. Meyve ve sebze suyu sıkma teknolojisindeki en son teknolojiyi temsil eden H300e, Hurom’un ustalıkla hazırlanmış sezgisel tasarım işlevselliğine sahiptir. Hepsi bir arada çoklu vida, bütün olarak meyve suyu sıkma, otomatik algılama motoru, 5 dakikalık zamanlayıcı ve gelişmiş hafıza özelliği ile H300e, Hurom’un bugüne kadarki en güçlü ve içgüdüsel slow juicer’larından biridir.

Bir Meyve Sıkacağı ile Birden Fazla İşlev

Sadece meyve suyu sıkmaktan daha fazlası için tasarlanan H300e, tariflerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış tek noktadan akıllı meyve suyu sıkma sistemidir. H300e, yeni çoklu filtre teknolojisi ile zahmetsizce posasız, harika tada sahip meyve ve sebze suyu üretir. Çoklu (all in one) vida, mega hazne ve 136 mm’lik girişin tümü, daha çeşitli içeceklerin hazırlanmasını sağlamak için bir araya gelir. Hurom’un ünlü ve ödüllü yavaş meyve suyu sıkma teknolojisi, sürtünmeyi ve ısıyı en aza indirerek optimum verimle birlikte tüm vitamin ve enzimlerin maksimum seviyede korunmasını sağlar.

Sezgisel İşlevsellik

Aydınlatma ve zil işlevine sahip LED işletim sistemi, tüm Hurom modellerinin en gelişmiş işletim sistemlerini temsil eder. Gelişmiş zamanlayıcı işlevi, hareket halindeyken birden fazla meyve suyu tarifi hazırlamanıza olanak tanır. Otomatik algılama teknolojisi ve akıllı bellek özelliği, kullanıcılara daha verimli bir meyve suyu sıkma deneyimi sağlar.

Kolay Temizlenir ve İlham Vermek İçin Tasarlanmıştır

H300e, yalnızca üç bileşenden oluşur ve bu da onu ürün yelpazesinde temizlenmesi, montajı ve sökülmesi en kolay meyve sıkacaklarından biri yapar. Özenle tasarlanmış ve 4 modern renkte mevcut olan H300e, evinizin tam kalbine mükemmel bir şekilde entegre olacaktır.

Ürün Özellikleri

 • Red Dot Tasarım Ödülü Sahibi
 • Hepsi Bir Arada Çoklu Vida: Tek burgulu gelişmiş teknoloji, olağanüstü sonuçlar sunar ve bileşenlerin çok yönlülüğünü artırır
 • 136 mm Girişli Mega Hazne: standart bir besleme oluğundan üç kat daha büyük, bütün meyve yerleştirmeyi basit ve etkili hale getirir
 • Otomatik Algılama Teknolojisi: daha verimli meyve suyu sıkma için malzemeleri otomatik olarak algılar ve yeniden konumlandırır
 • 5 Dakikalık Zamanlayıcı seçeneği: meyve sıkacağınızı yükleyin ve uzaklaşın. Meyve sıkacağı 5 dakika çalıştıktan sonra otomatik olarak durarak bir grup meyve suyunu hazırlarken diğerini karıştırmanıza olanak tanır.
 • 60 saniye hafıza özelliği
 • Kolay temizlik ve saklama için çıkarılabilir hazne kapağı
 • Kolay saklama için çıkarılabilir güç kablosu

Soğuk Pres (Yavaş Sıkım) Meyve Suyunun Avantajları

Soğuk Sıkıştırılmış Meyve Suyu, meyve ve sebzelerden insan çiğnemesini taklit edip nazikçe sıkıldığı için geleneksel yüksek hızlı bıçaklı sıkmaya göre önemli ölçüde daha fazla enzim ve canlı besin tutar. Ek olarak, meyve suyunuzda neredeyse hiç ayrılma olmaz, bu da meyve suyunun tadı önemli ölçüde daha iyi olduğu anlamına gelir.

Hurom Küresel Liderdir

Hurom, 1974’ten beri faaliyet gösteren Yavaş Sıkım/Soğuk Pres Meyve Sıkacaklarında Küresel Liderdir. 2010’dan beri Hurom, 50’den fazla ülkede 9 milyonun üzerinde meyve sıkacağı sattı ve Hurom şu anda 200’den fazla teknoloji ve tasarım patentine sahiptir; bu, diğer tüm slow juicer üreticilerden daha fazladır.

Hurom slow juicerlar, Kore’de yalnızca en yüksek kaliteli bileşenlerden yapılır. Sadece meyve suyu yapmakla kalmaz, fındık sütü, dondurma, şerbet ve smoothie de yapabilirler, bu da onları son derece çok yönlü hale getirir. Ayrıca, çalışırken fısıltı kadar sessizdirler ve 750 watt’lık geleneksel yüksek hızlı meyve sıkacağından %80’e kadar daha az güç kullanırlar. Son olarak, Hurom Meyve Sıkacakları süper hızlıdır, piyasadaki temizlemesi en kolay meyve sıkacaklarıdır ve Hurom tüketici serisindeki tüm modeller, 10 yıllık motor garantisiyle birlikte gelir.

Kutuda ne var

 • Soğuk Pres Sıkacağı (slow juicer)
 • 136 mm Mega Hazne
 • Çok Yönlü Vida Burgu/Süzgeç
 • Meyve suyu sürahisi
 • Posa Sürahisi İtici
 • Temizlik fırçası
 • Yemek tarifi kitabı
 • Kullanım kılavuzu

Ek bilgi

Ağırlık 6.2 kg
Boyutlar 229 × 221 × 459 cm
SSS Teknolojisi

Yeni Nesil All in One Vida Teknolojisi

Hazne Kapasitesi

350 ml

Motor Hızı

67/70 rpm

Kullanım Süresi

30 Dk. Sürekli

Güç Tüketimi / Voltaj

150W / 50-60 Hz / 100-230 V

BPA Free / Ekolojik Ürün

Evet

Aksesuarlar

Hepsi Bir Arada Teknoloji

Kapasite

1400 ml Sonrası Yıkama Gereklidir

Üretim Yeri

Güney Kore

Teknoloji / Üretim Yılı

2022 / 2022

Kablo Uzunluğu

1.4 Metre

Garanti

2 Yıl Yedek Parça, 10 Yıl Motor

Kutu İçeriği

Besleme Bölümü, All in One Vida, Yeni Nesil Ayıraç, Ana Hazne, Motor, Meyve Sebze Kabı, Posa Kabı, Temizleme Fırçası

Neler Yapabilirim

Sebze ve Meyve Suyu Sıkar, Bitkisel Süt, Smoothie ve Dondurma Yapar

Süpürücü Hızı

Yok

"H300E Katı Meyve Sıkacağı Titanyum Gri" ürünü için 1 yorum bulunuyor.

 1. mehmet

  Ürünü bugün aldık ve ilk deneyimizi paylaşmak istedim. Nane,limon,elma,havuç ve kırımızı pancar hepsini birden attık. Müthiş sessiz ve inanılmaz lezzetli hayran kaldık. Evet pahalı ülkemizde ne ucuz ki. 45 yaşındayım içtiğin tek pürüzsüz tanesiz sonuç mükemmel ötesi. Teşekkürler hurom

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


H300E Katı Meyve Sıkacağı Kullanım Kılavuzu