fbpx

HA-A Alpha Katı Meyve Sıkacağı Gece Mavisi

(1 müşteri değerlendirmesi)

HA-A Alpha Klasik Seri ile tüm sebzelerin ve meyvelerin suyunu sıkabilir, çiğ kuruyemişlerden bitkisel süt elde edebilirsiniz. Aynı zamanda HA-A ile smoothie, soğuk çorba, mama, lapa, sos, dondurma, sorbe hazırlayabilirsiniz!

Karşılaştır
GTIN: 0857332104004 Stok kodu: HRMKMS1HAALPM Kategoriler:

sss sablonu

Şık H-AA slow juicer yavaş sıkım katı meyve sıkacağı, Hurom’un en çok satan modellerinden biridir. Piyasadaki en yeni, en yenilikçi teknolojiye sahiptir.Alpha teknolojisi, şık ve yeni bir tasarım, optimize edilmiş meyve suyu sıkma, daha kolay temizleme ve dondurma yapma olanağı sunar.H-AA slow juicerımızın gövdesi, darbeye dayanıklı ABS plastikten yapılırken, burgu ve süzgeç, geleneksel plastikten sekiz kat daha güçlü olan Ultem’den yapılmıştır.H-AA yavaş sıkım katı meyve sıkacağı ile tüm meyve ve sebzelerinizi  rahatlıkla sıkarken süzgeçlerini de oldukça kolay  bir şekilde temizleyebileceksiniz.

Şık Tasarım

Arka kısımda kademeli olarak incelen yumuşak kıvrımlar içeren aerodinamik bir tasarıma sahip olan H-AA slow juicer size şık ama modern bir güzellik getiriyor.

Yavaş Sıkım Teknolojisi

H-AA slow juicer yavaş sıkım katı meyve sıkacağı, insan çiğnemesini taklit etmek için dakikada sadece 43 devir hızında döner.

Doğal Tat

Yavaş sıkım meyve sıkacaklarımızı lezzet açısından mükemmelleştirmek için onlarca yıl harcadık. Hurom slow juicer ile sıkılan meyve suyu taze, işlenmemiş ve saftır. Meyve ve sebzelerinizden maksimum su elde ederken posasız mükemmel bir içecek hazırlamanıza yardımcı olur.  Ayrıca posa miktarını kontrol etmenizi sağlayan bir kontrol koluna ve iki süzgece sahiptir.

Daha fazla Meyve Suyu

Helezonun benzersiz düşük hızı, her bir damla meyve suyunun sıkılmasına yardımcı olur. Bu, H-AA slow juicer’ın diğer soğuk sıkım sıkacaklardan daha fazla meyve suyu yaptığı anlamına gelir.

Kalite

Darbeye dayanıklı ABS plastik gövde ile üretilen yavaş sıkım meyve sıkacaklarımız son derece dayanıklıdır. Ultem süzgeci ve burgusu, geleneksel plastiklerden 8 kat daha güçlüdür ve slow juicerlarımızın  yıllarca süren günlük kullanımın üstesinden gelmesine olanak tanır.

Çok Yönlülük

H-AA Yavaş Meyve Sıkacağı içindeki yüksek kaliteli malzemeler, onun üretmekten daha fazlasını yapabileceği anlamına gelir. Fındık ve tohum ekleyebilir, ayrıca ev yapımı dondurma ve tofu yapabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 4.8 kg
Boyutlar 223 × 179 × 407 cm
SSS Teknolojisi

3. Nesil Alpha Vida Teknolojisi

Hazne Kapasitesi

500 ml

Motor Hızı

43 Rpm

Kullanım Süresi

30 Dk Kadar Sürekli

Güç Tüketimi / Frekans / Voltaj

150 W / 50-60 Hz / 100-230 V

BPA Free / Ekolojik Ürün

Evet

Aksesuarlar

Meyve ve Sebze Suyu Sıkma Aparatı, Smoothie Aparatı (Kalın Süzgeç) Dondurma Aparatı

Kapasite

1000 ml Sonrası Yıkama Gereklidir

Üretim Yeri

Güney Kore

Teknoloji / Üretim Yılı

2018 / 2022

Kablo Uzunluğu

1.4 Metre

Garanti

2 Yıl Yedek Parça, 10 Yıl Motor

Kutu İçeriği

Motor, Ana Gövde, Besleme Bölümü, Meyve Sebze Suyu Sıkma Aparatı (İnce Süzgeç), Smoothie Aparatı (Kalın Süzgeç) Ayıraç, Dondurma Aparatı, Vida, İtici, Kurutma Tezgahı, Temizleme Fırçası, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi, Tarif Kitabı

Neler Yapabilirim

Tüm Özellikleri İçerisinde Barındıran Teknolojisi 2017'de Geliştirilen HA-A Alpha Klasik Seri ile Tüm Sebzelerin ve Meyvelerin Suyunu Sıkabilir, Çiğ Kuruyemişlerden Bitkisel Süt Elde Edebilirsiniz. Aynı Zamanda HA-A ile Smoothie, Soğuk Çorba, Mama, Lapa, Sos, Dondurma, Sorbe Hazırlayabilirsiniz

Süpürücü Hızı

17 rpm

"HA-A Alpha Katı Meyve Sıkacağı Gece Mavisi" ürünü için 1 yorum bulunuyor.

  1. Sevde

    5 yildir kullandigim bir makine. Hic bir sorun yasamadim. 6 yasındaki oglumun green juice sevmesinin sebebi kendi içeceğini hazırlayabilmesidir 🙂 Kullanımı da yıkaması da çok kolay.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


HAA - Alpha Katı Meyve Sıkacağı Kullanım Kılavuzu